Ludvig Nordström gouache

295583

LUDVIG "LUBBE" NORDSTRÖM (1882-1942): Porträtt, signerad och daterad Ludvig Nordström ?? sept -32, gouache, ca 29 x 35 cm

Med dedikation

Fack 16

Ludvig Nordström gouache

Budhistorik (2 bud)

1709682
1705369

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.