Soffbord 1900-talets mitt

295575

SOFFBORD, 1900-talets mitt, fanérat i mahogny, höjd ca 50, 105x105 cm

Ytskador

Rum 7

Soffbord 1900-talets mitt

Budhistorik (7 bud)
1707780
600
1707704
550
1707229
500
1706838
450
1705193

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.