Josef Svanlund

295570

JOSEF SVANLUND (1887-1927): Akilles och Pallas Athena, signerad och daterad Josef Svanlund OCT MCMXXII, akvarell, ca 66x46 cm

Något gulnad

Konst, Äldre måleri

Fack 12

Josef Svanlund

Budhistorik (8 bud)
1707202
1699167
1699167
1697255
500
1697249
450

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.