Elin Källman oljremålning

295563

ELIN KÄLLMAN (född 1977): "Siren nr 1", signerad och daterad Elin Källman 2010, olja på duk, ca 50 x 70 cm
UTSTÄLLD: Galleri Belart

Rum 12

Elin Källman oljremålning

Budhistorik (20 bud)
1710784
7 800
1710340
7 600
1710782
7 400
1710340
6 200
1709062
6 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.