Felix Hatz olja

295553

FELIX HATZ (född 1904-1999): Blommor i fönster, signerad och daterad Hatz -41, olja på duk, 65x70 cm

Rum 10

Felix Hatz olja

Budhistorik (2 bud)

1706052
1706051
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.