Istvan Bognar oljemålning

295550

ISTVÁN BOGNÁR (1900-talets slut): Slottsbacken med utsikt mot strömkajen och Nationalmuseum i Stockholm, signerad I Bognár, olja på duk, 30 x 40 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 13

Istvan Bognar oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1709666
1709570
1702638

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.