Birgit Broms, färglitografi med collage

295540

BIRGIT BROMS (1924-2008): Skridskoåkare, färglitografi med collage, signerad och numrerad BBroms 38/90, 25x33 cm, med dedikation. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm (gåva från konstnären)

Rum 17

Budhistorik (10 bud)
1712461
4 200
1712456
1710990
3 800
1712369
3 800
1710990
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.