Marin Karl blandteknik

295532

KARL MARIN (1900-tal): "Mänskligt Maskineri", signerad och daterad Marin 1966, blandteknik på pannå, ca 76 x 63 cm

Inköpt på Gunneson, utställd konstakademin

Rum 4

Marin Karl blandteknik

Budhistorik (7 bud)
1709888
1707002
1699299
1699298
850
1698502

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.