Karmstolar gustaviansk stil

295489

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets början, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, delvis bronserade, sitthöjd ca 46 cm

Smärre färgbortfall, kantband saknas, armstödens klädsel med slitage

Rum 10

Karmstolar gustaviansk stil

Budhistorik (32 bud)
1708434
6 000
1708430
5 800
1708425
5 600
1708417
5 400
1708412
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.