Oidentifierad konstnär olja

295469

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, signerad J Faed, olja på duk, 62x51 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (21 bud)
1712252
8 600
1712085
8 400
1711850
8 200
1712084
8 200
1711850
7 800

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.