Ring 18 k vitguld

295418

RING, 18 k vitguld, 24 briljanter totalt ca 0,25 ct, trappslipad ljusblå sten, Italien, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 7,7 g

Ljusblå sten med skador, repor och slitna fasetter

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring 18 k vitguld

Budhistorik (8 bud)
1710275
1710274
1 800
1710272
1 700
1710271
1 600
1708612

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.