Telefon 1960/70-tal

295395

TELEFON, Italien, 1970-tal, alabaster, höjd ca 15, 30x23 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage, en gummitass saknas

Diverse, Nautica/Technica

Monter 7

Telefon 1960/70-tal

Budhistorik (1 bud)

1707750
2015-02-25 12:19:15

2015-02-25 kl 18:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.