Eugène Isabey oljemålning

295382

EUGÈNE ISABEY (1804-1886): tillskriven, Kustmotiv, olja på duk, dubblerad, ca 40x34 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Eugène Isabey oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1708582
3 800
1707892
3 600
1707892
3 200
1701255
1695436
950

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.