Dawid (Björn Dawidsson) fotografi

295365

BJÖRN DAVIDSSON DAWID (född 1949): "9201", 1988 - ur serien Dagram, signerad och daterad på baksidan Dawid 1988, vintage, ektachrome, 54x43 cm

Fuktskadad, vågigt papper.

Konst, Fotografi

Rum 6

Budhistorik (19 bud)
1715477
1 400
1715474
1 300
1715469
1715449
1714938

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.