Nils Kölare akryl

295359

NILS KÖLARE (1930-2007): "Utan titel", signerad och daterad på baksidan N. Kölare -03, akryl på pannå, 40x 40 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Rum 17

Nils Kölare akryl

Budhistorik (7 bud)
1704803
5 600
1701250
5 400
1701249
5 000
1701221
4 800
1700641

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.