Byrå med stenskiva Louis quinze-stil

295357

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets början, Louis Quinze-stil, fanerad i olika träslag, med intarsia, skyltmärkt Myrstedt& Sterns Stockholm, höjd 84, 78x38 cm

Torrsprickor, fanerskador, nyckel saknas

Rum 14

Budhistorik (11 bud)
1706917
1707080
1706917
1 900
1706861
1 800
1706861
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.