Adolf Jonsson gipsskulptur

295343

ADOLF JONSSON (1872-1945): "les Ton", signerad och daterad Adolf Jonsson Paris 1901, bemålat gips, höjd 58 cm

Lagningar, sprickor, nagg

Konst, Skulpturer

Rum 7

Adolf Jonsson gipsskulptur

Budhistorik (3 bud)

1696621
900
1696616
1695919

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.