Kalle Hedberg

295341

KALLE HEDBERG (1894-1959): "Från Bodacke", signerad Kalle, olja på pannå, 29x57 cm

Smärre färgbortfall

Fack 10

Kalle Hedberg
Budhistorik (10 bud)
1696044
1708628
1 900
1696044
1 800
1708623
1 700
1696044
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.