Silverbestick

295338

TÅRTSPADE, KOMPOTTSKED, 2 st., GAFFLAR, 2 st., SKEDAR, SERVETTRING, 1700-tal samt 1800- och 1900-tal, olika modeller, total vikt ca 470 g

Slitage

Silver

Monter 6

Silverbestick

Budhistorik (6 bud)
1706171
1707731
1 400
1706171
1 300
1705590
1696169

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.