Ytterfoder 1900-tal

295330

YTTERFODER, 2 st., porslin, möjligen Kina, 1900-tal, längd 29,5 resp. 25 cm
Proveniens: Inköpta i Kina på 1960-talet.

Orientaliskt, Porslin

Monter 7

Ytterfoder 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

1707830
550
1699340
500
1699340

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.