Curt Sjöberg ojemålning

295322

CURT SJÖBERG (1911-87): Motiv från Landsort, signerad och daterad Curt Sjöberg -87, olja på duk, 50x61 cm

Fack 15

Curt Sjöberg ojemålning

Budhistorik (8 bud)
1706769
1 700
1703891
1 600
1703891
1701386
1699333
950

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.