Uno Wallman oljemålning

295318

UNO VALLMAN (1913-2004): Fjällandskap, signerad och daterad Uno Vallman 1959, olja på pannå, 50x60 cm

Rum 11

Uno Wallman oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1707990
4 800
1707963
4 600
1707116
4 400
1706292
4 200
1702560
3 800

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.