Bengt Abrahamsson oljemålning

295309

BENGT ABRAHAMSSON (född 1924): Motiv från stadshuset med ångbåtar, signerad Bengt O Abrahamsson, olja på duk, 46x38 cm

Fack 16

Bengt Abrahamsson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1708276
1708280
1708276
1708278
1 900
1708276
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.