Mona Huss Wallin färglitografi

295306

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Utsikt över Slussen, signerad M Huss W, provtryck, färglitografi, 71x50 cm

Fläckar i marginalen

Fack 15

Budhistorik (26 bud)
1707006
1 900
1706636
1 800
1702392
1 700
1704774
1 700
1702392
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.