Sven Jonson färglitografi

295303

SVEN JONSON (1902-81): Surrealistiskt landskap, signerad Sven Jonson, 341/360, färglitografi, 60x90 cm

Fack 18

Sven Jonson färglitografi
Budhistorik (14 bud)
1704073
1 900
1707697
1 800
1704073
1 700
1707692
1 600
1704073

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.