Barnbyrå bemålad

295295

BARNBYRÅ, 1800-tal, bemålad, tre lådor, höjd 44, 52x28 cm, nycklar finns

Nyckel finns att hämta på utlämningen, skador och lagningar, lös överdel

Rum 2

Barnbyrå bemålad

Budhistorik (14 bud)
1707876
950
1698791
900
1698791
850
1707863
1698791
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.