Benno Arzt oljemålning

295294

ARZT, Benno (född 1941): "Twin Trees", signerad Benno Artzt och daterad 2011, olja på duk, 120x150 cm

Rum 9

Benno Arzt oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1704560
2 800
1703932
1 700
1697176
1695710
550
1695709

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.