Thonet stolar

295293

STOLAR, 6 st, Thonet, 1900-talets början, etikettmärkta, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

Rum 5

Thonet stolar

Budhistorik (31 bud)
1708293
6 600
1708290
6 400
1708284
6 200
1706943
6 000
1708283
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.