Fåtölj 1900-talets första hälft

295286

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, djulhäftad rygg, armstöd och del av främre sarg klädd i brunt läder, sitthöjd ca 44

Slitage

Rum 8

Budhistorik (6 bud)
1708211
750
1708154
700
1707448
500
1707335
1706883

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.