Erik Larsen olja

295283

ERIK LARSEN (Danmark, 1902-1965): Karneval, signerad Erik Larsen, olja på duk, 40x32 cm

Rispa

Fack 4

Erik Larsen olja

Budhistorik (4 bud)

1708048
450
1708046
1708040
1705236

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.