Anna-Lisa Thomson olja

295274

ANNA-LISA THOMSON (1905-1952): Brunnen, signerad A LThomson, olja på duk, ca 26x34 cm

Färgbortfal

Fack 14

Anna-Lisa Thomson olja

Budhistorik (4 bud)

1707546
450
1707304
1707304
1694694

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.