Skulptur Björn Ekegren

295265

BJÖRN EKEGREN, ""Kunskapens frukt", 1990-tal, signerad 49/250 Ekegren, total höjd med sockel 15,5 cm

Sockel med skyltmärkning

Glas, Konstglas

Monter 7

Skulptur Björn Ekegren

Budhistorik

2015-02-25 kl 19:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.