Gravyr Napoleon

295254

GRAVYR, Generaal Buonaparte, Rusca, Hodges, daterad 1797, bildmått 32x26 cm

Gulnader, skador

Fack 13

Gravyr Napoleon
Budhistorik (2 bud)

1698996
1695150

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.