Christer Larsson oljemålning

295252

CHRISTER LARSSON (samtida): Slottet (Pataholm), signerad Larsson, olja på pannå, 27x44 cm

Fack 14

Christer Larsson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1708979
450
1708955
1708701
1698609

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.