Stolar rokoko

295242

STOLAR, 2 st, 1700-tal, rokoko, betsad björk, sitthöjd ca 48 cm

Skador, lagningar och renoveringar

Rum 12

Stolar rokoko

Budhistorik (28 bud)
1708466
5 200
1708472
5 000
1708466
4 800
1708469
4 600
1708466
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.