Boeing Stearman PT-17 modellflygplan

295240

MODELLFLYGPLAN, ritningsbygd, Boeing Stearman PT-17, 4 st monterade servon varav 3 st Futaba, bemålat balsaträ, vingarna med bemålat sidentyg, längd 116, spännvidd 164 cm

Slitage, smärre skador

Ändringar/tillägg
Extra tillbehör medföljer

Diverse, Lekutrustning, leksaker, Leksaker, Nautica/Technica

Rum 7

Budhistorik (7 bud)
1707864
1698023
750
1698021
700
1698020
650
1696047
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.