Karmstol rokoko

295238

KARMSTOL, 1700-tal, rokoko, betsad björk, sitthöjd ca 48 cm

Skador, lagningar och torrsprickor

Rum 14

Karmstol rokoko

Budhistorik (32 bud)
1708996
7 000
1708994
6 800
1708995
6 800
1708994
6 600
1708993
6 400

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.