Bordspendyl jugend

295230

BORDSPENDYL, jugend, 1900-tal, fodral i patinerad gips, Lenzkirch 1 million verk, dekor av kurtiserande par, urtavla med arabiska siffror, höjd ca 42 cm

Slitage, nagg kan förekomma

Ändringar/tillägg
Nyckel samt pendel finns att avhämta vid Utlämingen

Klockor/Ur

Monter 5

Bordspendyl jugend

Budhistorik (13 bud)
1707454
1702465
1702465
950
1705057
900
1702465
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.