Rune Söderqvist oljemålning

295216

RUNE SÖDERQVIST (född 1935): Komposition, signerad Rune Söderqvist, olja på duk, 46x38 cm

Fack 4

Rune Söderqvist oljemålning

Budhistorik

2015-02-26 kl 21:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.