Vinglas 1800-tal

295192

VINGLAS, 7 st, 1800-tal, graverad dekor av girlanger, höjd 13 cm

Nagg

Glas, Dricksglas

Monter 7

Vinglas 1800-tal

Budhistorik (26 bud)
1707613
2 400
1707577
1707591
1707577
1707587
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.