Lisa Larson mask

295189

LISA LARSON (född 1931), stengods, Gustavsberg, mask, reliefdekor samt delvis glaserad, stämpelsignerad Gustavsberg Sweden Asta 2 Lisa L, längd ca 25 cm

Smärre obetydligt nagg vid baksidan

Keramik/Porslin, Design

Monter 7

Lisa Larson mask

Budhistorik (5 bud)
1707371
1 700
1701196
1 600
1697681
1697680
1695647
500

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.