Serveringskärl nysilver

295168

COASTERS, 1 par, KAROTT med lock, KAROTT, nysilver, delvis England, 1900-tal, brätten med dekor, hänkel i form av gren, coasters diameter ca 17 cm

Slitage, en karott saknar lock

Diverse, Metall

Monter 2

Serveringskärl nysilver

Budhistorik (9 bud)
1706451
1706816
1706451
850
1703918
1703918
600

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.