Bordslampa i glas

295165

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, fasetterad dekor, klarglas, höjd 22 cm

Omarbetad vas, smärre nagg

Ändringar/tillägg
Smärre nagg

Belysning, Bordslampor, Glas

Monter 3

Bordslampa i glas

Budhistorik (2 bud)

1699169
1694441

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.