Signe Barth oljemålning

295160

SIGNE BARTH (Uddevalla, 1895-1982), stilleben, signerad och daterad Signe Barth -29, olja på duk, 60 x 50 cm

Krakeleringar och veck

Rum 6

Signe Barth oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1705595
2 800
1705594
2 600
1701838
1693949
1693948

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.