Peter Dahl färglitografi

295156

PETER DAHL (född 1934), landskap med sjö, signerad Peter Dahl, färglitografi, 29,5 x 42,5 cm

Fack 13

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (8 bud)
1706187
950
1706114
900
1706184
850
1706114
1698253
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.