Signe Barth oljemålning

295153

SIGNE BARTH (Uddevalla, 1895-1982), motiv från Hornsgatan, signerad och daterad Signe Barth -65, olja på pannå, 32 x 48 cm

Fack 14

Signe Barth oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1706822
1706169
1706821
1706169
950
1706820
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.