Stig Claesson litografi

295142

STIG CLAESSON, (Slas), (1928-2008): Nybroviken, signerad och daterad Stig Claesson -78, färglitografi, 36x50 cm

Fack 12

Stig Claesson litografi
Budhistorik (21 bud)
1705529
1705482
1 400
1705440
1 300
1705472
1 300
1705440

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.