Skrivbordsarmatur Anders Pehrson

295131

ANDERS PEHRSON, 2 st, "Tuben", Ateljé Lyktan Åhus, 1960-tal, brun ich vit plast, en fot vitlackerad, höjd ca 39, längd 80 cm, BORDSRAMATUR, 1970-tal, "Bumling", brunlackerad, höjd ca 50 cm

Bruksslitage, smärre ytskador, en fot delvis gulnad, Bumlingen saknar raster

Belysning, Bordslampor

Rum 3

Budhistorik (5 bud)
1706397
500
1706284
450
1703631
1702957
1694374

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.