Salongsbord sengustaviansk stil

295130

SALONGSBORD, 1800-tal, sengustaviansk stil, fanerad i mahogny med dekor i intarsia, avsmalnande ben, höjd 72, 114 x 78 cm

Dekordel saknas, ytskador, skiva med smärre spricka

Rum 8

Budhistorik (4 bud)

1706132
1 600
1706128
1704306
500
1700368

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.