Snurrstol

295129

SNURRSTOL, höj- och sänkbar, i delvis i tvinnad koppar, sitsen stämplad A H Andrews & Co

Slitage och korrosion,

Rum 5

Snurrstol

Budhistorik (3 bud)

1709066
1702176
1701937
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.